ד"ר אריק איימס

ד"ר אריק איימס הוא רופא דרמטולוג מוכר בתחום האסתטיקה. השירותים שניתנו לד"ר איימס מתפרסים על תחומים שונים החל מכתיבת ועריכת תכנים בתחום האסתטיקה וכלה בייעוץ אדמיניסטרטיבי, הקמת מרפאה חדשה, עבודה מול גורמי פרסום, איפיון ועיצוב מודעות פרסום לעיתונות, הכנת תכנים לאייטמים טלוויזיוניים ועוד.

ייעוץ אדמיניסטרטיבי

ניהול הקמת קליניקה חדשה

כאשר נולד הצורך לגדול ולעבור שדרוג לקליניקה גדולה יותר, נעזר ד"ר איימס בשירותי לשם ניהול ופיקוח על כלל התהליך- החל ממציאת פקידות מתאימות, ועד למיתוג מחודש, עבודה מול ספקי שירות שונים ועוד.

ייעול תהליכי עבודה

כחלק מתהליך שדרוג הקליניקה וגדילת נפח העבודה, היה צורך בלהגדיר תהליכי עבודה לשם ייעול זמנים, שיפור השירות ומיקסום המכירות בעסק.

  ייעול תהליכי העבודה בוצע על ידי שני עיקרים-

 1. פתרונות תוכנה וחומרה
  על מנת שהעבודה תהיה אופטימאלית, נבחנו (פיזית) על ידי כ8 תוכנות ניהול קליניקה, על כל מרכיבים ולאחר שקלול המחיר למורה נבחרה תוכנה לניהול העסק.
  כמו כן נבחנו צרכי החומרה, מחשבים, ציוד משרדי נכון, מצלמות כלי דפוס ועוד.
 2. איפיון תהליכי עבודה, תסריטי שירות ומכירה
  מכיוון שמדובר בתחום בו מספר תהליכים חשובים מול לקוחות, היה צורך בלהגדיר תהליכי עבודה נכונים אשר ישפרו את זמני העבודה תוך עמידה על רמת שירות גבוהה.
  תהליכים שונים כמו קליטת לקוחות חדשים, קליטת מטופלים לפני פרצדורות בחדרי ניתוח, עבודה מול לקוחות קיימים, תהליכי עבודה מול ספקים שונים ועוד.
  כמו כן נכתבו תסריטי מכירה ושירות שונים שנועדו לעזור לעובדי הקליניקה להתמודד עם צרכי לקוחות, התנגדויות לקוחות (בתהליכי מכירה פרונטאליים וטלפוניים) ועוד..

פרסום ושיווק

תוך עבודה מול משרד פרסום פיקחתי וניהלתי את שיווק הקליניקה מול מדיות שונות.
עיצוב ואישור מודעות פרסום בעיתונות השונה, פרסום ושיווק באינטרנט, אישור תכנים לאייטמים טלוויזיוניים, תכניות רדיו ועוד.
מכיוון שהייתי בעל רקע וידע רב בתחום האסתטיקה, לאחר השלמה ולמידה מקצועית של תהליכים רפואיים והכרת כל תחומי האסתטיקה בהם ד"ר איימס עוסק, נפל בחלקי לכתוב תכני פרסום ותכנים אינפורמטיביים מקצועיים להפצה במדיות שונות. חלקם אף מאמרים מקצועיים שעלו על 10 דפים ומעלה לנושא ושימשו רופאים ובעלי מקצוע.

0
  מאמרים נוספים

הוספת תגובה