בניית אתרים

 

בניית אתרים מכל הסוגים, החל מאתר תדמית פשוט לעסק, ועד בניית אתרי אינטרנט המשלבים בתוכם מערכות מידע מתוחכמות, מבוצעים ע"י חברת\אתר הבת של בשרו- xSite.co.il.

עם ניסיון של 9 שנים בפיתוח אתרים מכל הסוגים וכתיבה כוללת של מעל 17,000,000 שורות קוד המיושמות היום באתרים ומערכות אינטרנט, המוצר הסופי המובטח ללקוחותינו תמיד ברמה ובאיכות הגבוהים ביותר שניתן להשיג.

בניית כל סוגי האתרים, שירות מהתכנון ועד לקבלת המפתחות                                              צרו קשר


בנייה איכותית

בנייה איכותית של אתר אינטרנט אינה מתבטאת רק בוויזואליות האתר. כמו הדרכים לרומא, גם בבניית אתרים ניתן להגיע לתמונה הסופית באלף דרכים שונות, החוכמה היא לספק מבנה קוד איכותי אשר יעזור למנף את האתר תוך ניצול משאבים אופטימאלי.

בנייה ע"פ דרישות מנועי החיפוש (גוגל)

כיועץ קידום בעל ניסיון של 9 שנים בתחום, אפיינתי עשרות אם לא מאות אתרים ומערכות אינטרנט, בכולם שמתי דגש מובהק על מקסום מבנה האתר כך שיקודם ככל שניתן בגוגל ושאר מנועי החיפוש, לכן על אחת כמה וכמה כאשר מדובר באתרים אותם אנחנו בונים בעצמנו, אני דואג למבנה אופטימאלי למנועי החיפוש.

חווית משתמש באתר

בכל מוצר הנמכר ללקוח, אם מעדן לילדים או מכונית על, שמים דגש על חווית המשתמש שכן זוהי מטרת המוצר, לספק את לקוחותינו (מלבד להניב הכנסות).

כאשר אנו ניגשים לאפיין אתר טרם בנייתו שילוב מטרת האתר יחד עם השירות או המוצר שהוא מוכר ומאפייני הלקוחות הפוטנציאלים עוזרים לנו להבין את המבנה הדרוש לאתר, אופן עיצובו, המרכיבים אשר יהיו באתר ועוד.

כל עסק מוכר משהו אחר, לכל אתר לקוחות מסוגים שונים, חווית המשתמש צריכה להיות שונה באתר למכירת פרחים מאשר באתר של משרדי נסיעות.

מטרת אתר – צרכי עסק, לקוח.

בניית אתר משתנה מלקוח ללקוח, לכל עסק ולקוח יש את הצרכים שלהם ומטרותיהם השונות.
כאשר אני ניפגש עם לקוח חדש, הדבר הראשון שאני שואל אותו הוא "מה הציפיות שלך מהאתר", לא כל העסקים מחפשים שהאתר יגדיל את מחזור המכירות- לעיתים יש צורך להציג את תדמית בסיסי שיהווה כרטיס ביקור של העסק, פעמים רבות המטרה היא בניית אתר המכיל מערכות שונות שנועדו לשרת את העסק, וכמובן המטרה הברורה היא להגדיל את הכנסות החברה אם על ידי חשיפת השירותים שלה לקהל יעד פוטניצאלי, מתן שירותים נוספים באינטרנט או מכירת המוצרים באתר.

בניית אתרים שונים

ביכולתנו לבנות מגוון אתרים ע"פ צרכי העסק או החברה, מטרת האתר ותפקידו.

בניית כל סוגי האתרים, שירות מהתכנון ועד לקבלת המפתחות                                              צרו קשר


אתר תדמית לעסק.

בניית אתר תדמית לעסק נחשבת לפשוטה יחסית ברמת התחכום, לרוב מדובר באתרים לעסקים קטנים או עצמאיים אשר אמורים להוות ככרטיס ביקור.

באתרים אלו מוצגים בדרך כלל פרטים אודות העסק, פירוט שירותי העסק או המוצרים אותם הוא מציע, תיק עבודות ועדויות של לקוחות, בדרך כלל מרוצים.

לקריאה נוספת על אתרי תדמית

אתרים מתקדמים לעסקים.

בניית אתרים מפותחים יותר לעסקים קטנים ובינוניים כלולה בדרך כלל אלמנטים נוספים שנועדו לשרת את העסק בצורה כלשהי- אם מדובר בכלי עזר ללקוחות העסק, או בניית כלי שיווקי, אלמנטים שנועדו לשפר את תהליכי העבודה ועוד.

לכל תחום עיסוק ניתן לחשוב על מספר אלמנטים אשר ניתן להוסיף לבניית האתר, החוכמה היא לדעת אילו מן האלמנטים יעזרו וייתרמו לעסק תוך ניצול נכון של התקציב לבניית האתר.

מעבר למחשבה על בניית האלמנטים יש לעמוד על שילוב נכון בעת בניית אתר העסק, מיקום או אופן הצגה יכולים להוות נפילה או הצלחה של כלי העזר.

לקריאה על הכלים שהגינו באתרי הלקוחות שלנו.

לקריאה נוספת על אתרים לעסקים

בניית מערכות אינטרנט מתקדמות.

שפות התכנות המשמשות לבניית אתרים, התשתיות והטכנולוגיות הקיימות ברשת מאפשרות כבר שנים רבות לפתח מערכות מתקדמות הפועלות באינטרנט.

לרוב מדובר במערכות אשר תפקידם לבצע אינטגרציה של מידע בין תוכנות שונות, לנתר מידע ברשת או לבצע ניתוחי אינפורמציה שונים.

למעשה, האינטרנט נולד מתוך מערכות שיתוף מידע אשר שירתו לפני 20-30-40 שנה ויותר תאגידים וגופים גדולים, רובם ממשלתיים.

לבשרו ניסיון בבניית מערכות אינטרנט שונות ומגוונות עליהן ניתן לקרוא בהרחבה….

מערכות אינטרנט מתקדמות

בניית כל סוגי האתרים, שירות מהתכנון ועד לקבלת המפתחות                                              צרו קשר


חנות אינטרנט לעסק.

האינטרנט לא רק יצר חיבור גלובאלי בעולמינו, אלא יצר גם עולם וירטואלי בו אנו חיים, חלק מחיינו מורכב מצרכנות.

נכון ל2013 אנו מבצעים 10% מהרכישות שלנו, בארצות הברית בלבד מחזור הרכישות עומד על 230 מיליארד דולר (נכון ל2013). כיום ניתן לרכוש כל שירותי עלי האדמות דרך האינטרנט, אם מדובר על חנות בגדים ועד סופרים באינטרנט, מוצרי אלקטרוניקה ועוד.

חנות אינטרנט הינה הכרחית לכל עסק\חברה אם מדובר במכירת מוצרים בר קיימא, או שירותים ומוצרים שונים.

קראו עוד על מאפייני חנות אינטרנט שפותחה על ידינו.

אתרים אינפורמטיביים.

לרוב אתרים אינפורמטיביים תכליתם הוא שיתוף מידע, אולם בניית אתרים אינפורמטיביים כוללת לרוב גם מחשבה על כיצד לייצר רווחים מהאינפורמציה, כמעט כל האתרים, אולי למעט ויקיפדייה, מטרתם לייצר רווח כלשהו לבעליו.

בנייה האתר בצורה נכונה תוך ניצול נכון של המידע יכולים לייצר רווחים גבוהים, החוכמה היא לדעת לנצל זאת.

בניית פורטלים.

פורטלים נחשבים לסוג של אתרי מידע, אך לרוב מדובר באתרים מפותחים יותר ברמת הפונקציונאליות שלהם. בניית אתרי פורטלים דורשת מחשבה עמוקה שכן לרוב הם מכילים סוגי מידע רבים ויש לדעת להציגם באופן כזה שיהיה נוח לגולשים והמבקרים, שהמידע יהיה זמין ולא מבלבל וכל זאת תוך שילוב נכון של שטחי הפרסום באתרים.

אם תבחנו אתרים כמו וואלה, Ynet או פייסבוק לשם העניין, תוכלו לראות שהם נבנו תוך עיצוב מינימליסטי, זאת על מנת למנוע
בניית אתר TravelTrip.co.il נעשתה במחשבה דומה, ולמרות שמכיל יותר אלמנטים עיצוביים, נוחות הגישה למידע הייתה בראש מעיינינו כאשר חשבנו על מבנה האתר.

טכנולוגיות בניית אתרים

שוק בניית האתרים מוצף בעשרות טכנולוגיות, פלטפורמות ושפות פיתוח היוצרות אינספור אפשרויות של בנייה ופיתוח אתרים או מערכות אונליין. החוכמה היא לדעת להשתמש בטכנולוגיה המתאימה, למצוא את הפלטפורמה שתהיה הכי נכונה ללקוח והכי יעילה לאתר.

כמומחה קידום אתרים, אני בוחן טכנולוגיות ושפות אלו לא רק ברמת מתן המענה לצרכי האתר, אלא גם ביכולות שלהם לספק את הצורך להתחרות ולהצליח בעולם האינטרנט ומנועי החיפוש.

בניית כל סוגי האתרים, שירות מהתכנון ועד לקבלת המפתחות                                              צרו קשר


בנייה עם מערכות מוכנות

מערכות מוכנות, הינן מערכות המאפשרות הקמת אתר עם קוד מוכן, כאשר בניית האתר מתרכזת יותר בהתאמת העיצוב והמבנה הנדרש לקוד הקיים של המערכת.

בניית אתר שלא ע"י מערכת מוכנה דורשת גם פיתוח קבצי המערכת אשר ינהלו את האתר, הקבצים שינהלו את מראה האתר, בסיס המידע ועוד.

המערכת המוכרת ביותר בשוק נקראת וורדפרס (WordPress) שהחלה את דרכה כמערכת ליצירת בלוגים והתפתחה עד למערכת שמאפשרת ליצור כמעט כל סוג של אתר תוך חיבור מרכיבים מוכנים מתאימים.

עם ניסיון של עשרות אתרים על בסיס וורפרס ואף מימון ופיתוח רכיבי וורדפרס המשמשים מעל 600(!) אתרים בעולם, יש ברשותנו את כל הכלים לפיתוח אתרים על מערכת זו (גם האתר שלנו, BashrO.co.il מבוסס על וורדפרס).

מערכת מוכרות נוספות הן ג'ומלה (Joomla) ודרופל (Drupal) אשר הותאמו מלכתחילה לבניית אתרים וגם הן נחשבות כמערכות בסטנדרטים איכותיים וגבוהים.

שימוש בFrameworks

Frameworks ניתן להגדיר כ"שלד" לפיתוח מערכות, מדובר על מקבצים של קודים מוכנים איתם ניתן ליצור קטעי קוד לבניית האתר או המערכת הנדרשים.

מכיוון שמדובר על מסגרות ברמה בסיסית יותר מאשר מערכות כמו וורדפרס, ניתן ליצור בגמישות גבוהה יותר את האלמנטים הנדרשים לאתר.

יחד עם זאת, מערכות אלו לא מומלצות לאתרים פשוטים הבנויים מאלמנטים שנחשבים לסטנדרטיים.

פיתוח אתרים בקוד מקורי

לפיתוח מערכות בקוד מקורי מספר ייתרונות מובהקים- ככל שהקוד מקורי הוא יותר בטוח מפני פריצות (בהנחה שהוא נבנה נכון), פיתוח רכיבים שאינם סטנדרטיים, או התאמת רכיבים סטנדרטיים לבקשת הלקוח לוקח פחות זמן, אין צורך ללמוד את קוד המערכת מכיוון שמדובר על קוד שפותח על ידי החברה.

סך כל הניסיון המצטבר בברתנו עולה על מעל 17,000,000 שורות קוד מקרויות שפותחו ויושמו במערכות אינטרנט ואתרים שבנינו.

שפות בניית אתרים

כיום ישנן שפות רבות המשמשות לבניית אתרים, לכל אחת תפקיד ייעודי, חלקן נועדו לעבד מידע במחשבי הגולשים, חלקן נועדו לעבד את המידע הנמצא בשרתים שמפעילים את האתר, ישנן שפות המאפשרות תקשורת ושיתוף נתונים בין אתרים או מערכות מידע אחרות.

בחברתנו אנו שמים דגש על שימוש בשפות והטכנולוגיות הבאות: PHP, HTML, HTML5, JavaScript, XML, CSS, json, jQuery, Java, ASP, MySQL.

בניית כל סוגי האתרים, שירות מהתכנון ועד לקבלת המפתחות                                              צרו קשר


0
  מאמרים נוספים

    הוספת תגובה