ניהול אתרים, ניהול אתרי אינטרנט

ניהול אתר יכול להתבצע במספר רבדים שונים, החל מניהול תכני האתר, עדכון תכנים שוטף, עדכוני תוכנה ושדרוג האתר הקיים, ניהול הודעות ועדכונים שיש להעביר ללקוחות ועוד.

חברת בשרו מספק שירותי ניהול אתרים בכל הרמות הנדרשות, החל מניהול תכנים שוטף ועד לשדרוג האתר ושיפורו באופן מתמיד.

ניהול תכני אתר

כמו כל כתב, הכותבים המוכשרים שלנו מסוגלים ללמוד ולכתוב כמעט על כל נושא שבעולם, כתיבת תכנים לאתרים צריכה להיות בעלת אופי שירותי ולספק מידע לגולשים, להיות שיווקית ולמכור את מוצרי\שירותי החברה והעסק, וחשוב לא פחות להיות אופטימאלית למנועי החיפוש באופן כזה שהתוכן המתווסף לאתר יקדם את האתר במנועי החיפוש ויציג אותו במיקום גבוה ככל הניתן בתוצאות החיפוש של גוגל ושאר מנועי החיפוש.

הוספת תמונות לתוכן

אומרים שתמונה אחת שווה אלף מילים, ניהול תוכני אתר לא יכול להיות מושלם ללא המינימום המתבקש בהוספת תמונות לתכנים המרכזיים של האתר, אם מדובר על דף אותו יש לקדם בגוגל, או על מאמר חשוב בו יש צורך להציג תמונות, חברתנו מספקת שירותי רכישת תמונות ברישיון על פי נושאי התכנים.

להוספת תמונה ישנה חשיבות רבה גם מצד הגולשים, היא יכולה להשפיע על הגולש אם להישאר בדף ולהמשיך לקרוא את תוכן האתר או אפילו להניע אותו לרכוש את מוצר או שירות החברה.

ניהול קוד אתר

חברתנו מספקת שירותי ניהול אתר ברמת הקוד, שדרוג אתר ברמת התכנות יכול להיות עניין של הכרח במקרים בהם ישנם עדכונים טכנולוגיים כגן שפת תכנות המוציאה עדכון או ממשקים המשנים אופן פעולה וכדומה.

עדכונים הכרחיים נוספים יכולים להיות שינוי המתבצע באלגוריתם של גוגל, עם ממוצע של 2-3 עדכוני אלגוריתם בשנה יש לעיתים צורך לעדכן את האופן בו אנו מציגים את המידע לגולשים, להוסיף תווים וקטעי קוד אשר יעמדו בתקן החדש שגוגל מציבה.

מלבד העדכונים ההכרחיים ישנם עדכונים הנדרשים לשם שדרוג האתר, שיפור איכות השירות וגידול הרווחים, אם יש לכם צורך בשדרוג מתמיד של האתר, פיתוח רכיבים נוספים לאתר או כל ניהול אחר המתבקש באופן שוטף או חד פעמי, חברתנו ערוכה עם מיטב המתכנתים לספק שירותים אלו לאתרכם.

ניהול עדכוני חברה\עסק שוטפים

החברה שלכם משתמשת באתר לשם ניהול קשר קבוע עם הלקוחות? יש לכם צורך מתמיד להעביר עדכונים ושינויים המבוצעים בחברה?

פעמים רבות אין לעסק זמן עבודה או כוח אדם שיכול לעסוק בעדכונים אלו שיכולים להיות כדך קבע או כתוצאה מקמפיין, מוצר או שירות חדשים.

על פי התזמון המתבקש חברת בשרו תספק לכם שירות ניהול עדכוני אתר.

ניהול אתרי WEB2 / WEB3

אתרים רבים מכילים היום כלים המאפשרים לגולש ליצור תוכן באתר, ניהול של תכנים אלו יכול לעיתים להוות טרחה לבעל העסק\חברה.

למהירות התגובה ישנה חשיבות גבוהה, גם מבחינת השירות לגולש וגם מבחינת מנועי החיפוש (גוגל), חברת בשרו תדאג שמענה זה תמיד יהיה מהיר ככל שניתן.

ניהול תכנים אלו יכול להיות מענה בפורום האתר, מתן תשובה לשאלות המתפרסמות באתר, אישור תגובות שונות למאמרים\תכנים באתר ועוד.

ניהול תכנים אלו לעיתים ידרוש תגובה מהירה ומחיקה של "תגובות זבל" המתפרסמות בפורומים או בהערות על תכנים.

מנהל אתר אשר יעקוב ויעדכן תגובות אלו במהירות האפשרית יחסוך לכם כאב ראש מיותר בצורך של לעקוב אחר תכנים אלו.

ניהול אחסון אתר

אנחנו לא חוסכים באחסון!

האתרים עבורם חברתנו מנהלת את שירותי האחסון מגובים באופן יומי שוטף עם גיבוי של 7 (!) ימים אחורה, שירות זה לא נחשב סטנדרטי ומספק ביטחון ושקט ללקוחותינו.

השרתים בהם אנו מאחסנים את האתרים יושבים בחברות האחסון האיכותיות ביותר בשוק, את החברות בחרנו על טיב המוצר, רמת השירות הגבוהה ואיכות השרתים; ולא על פי המחיר הזול.

האתר מנוהל בחברת אחסון אחרת?

במידה ותחפצו בכך, נוכל להעביר את ניהול האתר לחברות עימן אנו עובדים.

גם אם החלטתם שחברת ניהול האחסון היא טובה לכם, או שאתם מחוייבים אליהם מבחינה כספית, עדיין נוהל לנהל את הגיבויים והעדכונים השוטפים עבור אתרכם.

ניהול הזמנות ופניות מהאתר

אתרים רבים מאפשרים היום ביצוע הזמנות אונליין או פניות בבקשה לקבל שירות וליצור קשר. חברת בשרו תנהל עבורכם פניות והזמנות אלו, תוך סינון בקשות לא רלוונטיות והזמנות סתמיות.

ניהול הזמנות ופניות מהאתר יכול להתבצע ברמת אישורם תוך פנייה במייל אל הלקוח, אישור פניות והזמנות טלפוניות ואף אישור הזמנות וחיוב עבורם (במידה ומערכת האתר מאפשרת זאת כמובן).

חבילות ניהול אתר

שירות ניהול אתרים נקבע על פי צורך האתר או העסק, ניתן לרכוש החל משעה אחת לחודש ועד למספר השעות אותם אתם צריכים.

מכיוון שמדובר בכוח אדם שונה, מפתחים, כותבי תוכן, מנהלי אתרים ונותני שירות נוספים, עלויות של שעות ניהול אלו משתנות על פי סוג השירות הנדרש.

את מספר השעות להם תזדקקו אנו נקבע יחדיו על פי צרכי העסק שלכם וצרכי האתר.

0
  מאמרים נוספים

    הוספת תגובה