06.02.2013 גולשים יקרים, האתר בשלבי שדרוג, עמכם הסליחה ....
קידום אתרים | שיווק באינטרנט.

מילות מפתח


27.12.09
בחינת אתר דפי זהב החדש לפני החשיפה הרישמית !!

09.11.09
תוכן חדש על מבנה אתר:
- שדרוג אתרים
- אופטימיזציה לאתרים

01.11.09
מאמר חדש על כתיבת תוכן לאתרים הקנייה מעולה של כלי כתיבת תוכן לאתר תוך תשומת לב לקידום האתר ושאר הפרמטרים

26.10.09
רוצים להבין יותר?
3 מאמרים מסבירים:
מה זה קידום אתרים
מילות מפתח וביטויי חיפוש
חשיבות מבנה וקוד אתר

13.10.09
נפתח פורום קידום אתרים לכל שאלה שיש לכם תענו ע"י יועץ מומחה

12.10.09
חשוב לקרוא לפני בניית אתרים לעסקים

08.10.09
מחירים מיוחדים עבור ייעוץ לאתרי תדמית ובניית אתרים לעסקים קטנים

06.10.09
נוספו פרטים - יועץ קידום אתרים

04.10.09
בשרו שיווק, קידום אתרים, ייעוץ לעסקים וחברות.
האתר בשלבי הקמה.
לפרטים נוספים צרו קשר
גרף קידום אתרים ביחס ישיר עם שיווק באינטרנט

מחיר מיוחד לאפיון אתר תדמית לעסק
צרו קשר להצעה מיוחדת עבור אתרים לעסקים קטנים, אתרי תדמית לעסקים.


צור קשר


קידום אתרים מחקר מילות מפתח

מחקר מילות מפתח

(Key Words \Key Phrases )

כאשר גולשים מחפשים שירותים או מוצרים מסוימים הם מקלידים במנוע החיפוש את הביטוי שנראה להם שיבטא הכי טוב את מה שהם מחפשים, ביטויים אלו נקראים "ביטויי חיפוש" או "מילות מפתח".

הסבר: אם גולש מעוניין לבנות אתר אינטרנט לעסק שלו הוא יקליד ביטויי חיפוש כגון "חברות בניית אתרים" או "אתרים לעסקים" על מנת שגוגל (או מנוע החיפוש בו הוא משתמש) יציג בפניו את התוצאות הכי רלוונטיות למה שהוא מחפש.

מחקר מילות מפתח נועד למקד את מילות המפתח הרלוונטיות ביותר עליהם כדאי לשים דגש כאשר מקדמים את האתר במנועי חיפוש כמו גוגל.

מחקר מילות מפתח מקצועי ואופטימאלי לאתרים

מחקר מילות מפתח וביטויי חיפוש

כאשר אנשי קידום אתרים מתחילים לקדם אתר, אחד הדברים הראשונים שהם מבצעים הוא "מחקר מילות מפתח".

מטרתו של מחקר מילות המפתח הוא לא רק למצוא את המילים שיביאו הכי הרבה תנועת גולשים לאתר אלא למצוא את ביטויי החיפוש הכי משתלמים לקידום האתר, לכן כאשר מבצעים מחקר זה לא מתחשבים רק בכמות הגולשים הפוטנציאלים אלא מודדים מספר רב של משתנים:

 • התחשבות בתקציב קידום במהלך מחקר

  כאשר מבצעים מחקר מילות מפתח, בראש ובראשונה יש להתחשב בתקציב הקידום ממנו נגזר זמן העבודה המקסימאלי אשר ניתן להשקיע על מנת לקדם את האתר.

  מצד אחד לא היינו רוצים להגיע למצב בו הושקעו כל המאמצים והמשאבים בקידום האתר תחת "ביטויי חיפוש" תחרותיים ולמצוא את עצמנו עם אפס תקציב ובדף התוצאות השני או השלישי של גוגל.

  מצד שני לא היינו רוצים להשקיע אלפי שקלים בחודש לקידום האתר על ביטויי חיפוש משניים שיביאו תנוע המינימאלית ולא יהיו שווים את ההשקעה הכספית.

 • לראש הדף

 • רלוונטיות של מילות מפתח במחקר

  כמעט בכל תחום ניתן למצוא ביטויי חיפוש שיכניסו יותר תנועה לאתר אך מיקוד הגולשים, אחוז הלקוחות הפוטנציאליים, יהיה נמוך ושוב נמצא עצמנו משקיעים משאבים במקומות הלא נכונים.

  הסבר: באתר שלי לדוגמא כל השירותים קשורים לתחום של קידום אתרים (ייעוץ, השתלמויות וקורסים, מחקר מילות מפתח, ניהול פרויקטים ועוד) לכן נראה הגיוני שאקדם את האתר שלי תחת הביטוי "קידום אתרים", אולם אם לא הייתי מבצע קידום אתרים אלא רק נותן את השירותים הנ"ל לא היה הגיוני שאקדם את האתר תחת מילת מפתח "קידום אתרים מכיוון שרוב הגולשים שיחפשו מישהו שיעשה את עבודת הקידום עצמה לא יהיו רלוונטיים מבחינתי.

  דוגמא נוספת שאולי מסבירה יותר טוב את הדקויות הקיימות, עד כמה קשה לעשות לפעמים את ההפרדה, וכמה חשוב לדעת כיצד לעשות אתה ההבדלה בין ביטויי החיפוש השונים....

  נניח שאני רוצה לקדם אתר מתחום התיירות חוץ, נסיעות לחו"ל וכדומה, ואני בוחן אפשרות להתקדם במילות מפתח שיימשכו גם גולשים וגם ספקים אפשריים- חברות תיירות, משרדי נסיעות וכדומה. באופן טבעי נראה כי בחירה של ביטויי החיפוש "חברות נסיעות", "משרדי נסיעות" "סוכנות נסיעות" היא הבחירה הנכונה, אולם במחשבה שנייה (ובדיקה בשטח) נגלה כי דווקא המונח "חברות נסיעות" הוא פחות רלוונטי מכיוון שרוב הגולשים המחפשים ביטוי זה מתכוונים דווקא לחברות נסיעות בארץ ולא לתיירות חוץ, "משרדי נסיעות" או "סוכנות נסיעות" יהיו הרבה יותר רלוונטיים. אגב לרוב ההבדלים בין ביטויי החיפוש השונים הם דקים יותר מדוגמא זו וקשים יותר לזיהוי.

לראש הדף

מחקר מילות מפתח מקצועי ואופטימאלי לאתרים

 • מילות מפתח וביטויי זנב

  ביטויי זנב הם ביטויים המורכבים מילת מפתח ראשית ותוספת של מילה, לדוגמא אם ניקח מילות מפתח כמו "משרדי נסיעות" ונהפוך אותו לביטוי הזנב "משרדי נסיעות לחו"ל" סביר להניח שרמת התחרותיות תהיה נמוכה יותר ולכן גם קידום האתר יהיה קל יותר. כמובן שביטויי זנב פחות תחרותיים מכיוון שפחות גולשים מחפשים אותם וכך גם כמות הכניסות לאתר תהיה נמוכה יותר.

  קידום אתר תחת ביטויי זנב הוא המאפשר לשוק החיפושים לשרת בתי עסק קטנים, כאלו שלא יכולים להתמודד עם רמת התחרות והפרסום הקיימים תחת ביטויי חיפוש ראשיים עליהם מתחרות חברות גדולות ושחקנים כבדים.

  מקדם אתרים טוב צריך לדעת לא רק לבחור מספר ביטויי זנב אלא גם למצוא ביטויים החופפים אחד לשני כך שיעזרו בקידום הדדי של שניהם ויסללו את הדרך להשתלטות על מילות מפתח ראשיות יותר בעתיד, כשהעסק\אתר יגדלו.

לראש הדף

בשרו- ייעוץ קידום אתרים, יועץ קידום אתרים לעסקים וחברות, הדרכות קידום אתרים ושיווק באינטרנט.
08-940-42-41, 050-73-70-700. ירושלים 26, נס ציונה